Ознака: Крцкав леб

Кулинарство

Одлична идеја: Крцкав леб полнет со кашкавал и лук

Покрај состојките предложени во овој рецепт, можете сами да изберете и да додадете намирници што ги сакате Совршена комбинација на наједноставните состојки ќе ви овозможи вкусна вечера без многу напор. […]