Ознака: крцкав

Кулинарство

Вкусен, крцкав и полн со фил: Ова е најдобриот топол сендвич на сите времиња

Не постои личност на светот која не сака богат сендвич, без разлика дали е тоа за појадок, ручек или вечера. Токму затоа денеска ви претставуваме еден рецепт за топол сендвич […]