Ознака: крчедин

Сцена

Шабан сега не може да негира: Нема да поверувате што објавила Цуца на социјалните мрежи!

Ивона Неговановиќ на Фејсбук објави видео од викендичката на Шабан Шаулиќ. Пејачот и поранешната учесничка во неколку ријалити шоуа ја обновија врската.Доказите осамнаа на Фејсбук. Цуца прво се означила дека […]