Ознака: Ксенија Бујушиќ

Сцена

ФОТО: Вељко ѝ скокна на Ксенија в кревет: Еве како се сакаат Ксенија и синот на Цеца

Вељко на Инстаграм профилот објави фотографија на која се гледа како се забавува со Ксенија. Вељко Ражнатовиќ, синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, ужива во романтичната врска со младата водителка Ксенија Бујишиќ. […]