Ознака: Ксенија Кнежевиќ

Сцена

УРАГАНКАТА СЕ СОБЛЕЧЕ НА ЕГЗОТИЧНА ПЛАЖА Ксенија Кнежевиќ никогаш попровокативна го покажа змиското тело

Пејачката и членка на групата „Hurricane“, Ксенија Кнежевиќ редовно ги информира своите следбеници на социјалните мрежи за секој нејзин чекор. Нејзините најнови објави привлекоа големо внимание. Имено, Ксенија во последните […]

Сцена

Цела Европа зборува за нивната убавина, но погледнете како изгледаат Сања, Ивана и Ксенија без шминка

Сања Вучиќ, Ивана Николиќ и Ксенија Кнежевиќ синоќа настапија на Евровизија и во име на Србија влегоа во финалето. Цела Европа зборува за нивниот настап, а најмногу се коментира нивниот […]