Ознака: ксенија

Сцена

Ксенија и Вељко ја потврдија врската: Многу се сакаме и тоа е тоа!

Веќе се пишувало дека синот на Цеца, е во врска со младата водителка Ксенија Бујишиќ, но сега е потврдено.Откако осамна фотографија, каде тие двајца се прегрнати, Ксенија не сакала да […]