Ознака: кузаска

Вести

Кузеска: Мицковски протестира за да си ја зачува фотељата

Кузеска: Мицковски протестира за да си ја зачува фотељата Портпаролот на СДСМ, Богданка Кузеска во вечерашното гостување во „Само Вистина“ на ТВ Канал 5 посочи дека за време на владеењето […]