Ознака: кула

Вести

Возачи внимателно возете – еве каде има густа магла

Сообраќајот на државните патишта се одвива во зимски услови по влажни коловози, на некои повисоки места со остатоци од кашест снег на коловозот по интервенција на дежурните екипи на ЈП […]