Ознака: кулен

Кулинарство

Хроно крем салата

3 кисели краставички 2 моркови 1 бела трупка 1/4 корен од пашканат 3-4 гранчиња пашканат 300 мл кисела павлака 50 г коцки кулен сол и мелен црн пипер Краставичките, морковите, […]