Ознака: кум

Живот

Досега необјавени снимки од свадбата на Северина и Игор: Пејачката ова им го посвети на сите куми

-Ова го посветувам на сите куми и на оние кои допрва треба да станат, вели Северина. Инаку, пејачка пред повеќе од три години се омажи со синот на Кеба, Игор […]

Љубов и секс

Имав секс со невестата неколку часа пред свадбата на која бев кум

Брачните завети се симбол на вечна љубов и посветеност меѓу двајца кои се сакаат, меѓутоа оваа исповед за прељуба покажува дека некои ветувања не се вечни.Поточно, на сајтот „Whisper“ анонимни […]

Сцена

Цеца го изневеруваше Аркан со овој политичар!

Нова афера го тресе семејството Ражњатовиќ, а сега во центарот на скандалот повторно се најде Цеца.Семејството Ражњатовиќ, а особено нејзините наследници мошне активни на социјалните мрежи и секојдневно споделуваат фотографи […]

Видео

Видео: Беше тоа сосема обична свадба, но тоа што го направи КУМОТ насмеа милиони луѓе!

Ќе се смеете со солзи.Цвеќето е поставено, свири тивка музика, црквата е полна со познати и драги лица…тоа е слика за совршена венчавка. Но дека секоја венчавка не се одвива […]