Ознака: Кунис

Сцена

Интимни моменти на заљубените Аштон Кaчер и Мила Кунис

Познато е дека од објективите на папараците бегаат голем дел од познатите парови, посебно на кошаркарските натпревари. Но овој пат тие успеале да фатат неколку моменти на славниот холивудски пар. […]

Сцена

Актерката Џенифер Лоренс е најпосакуваната жена на планетата

Актерката Џенифер Лоренс е една од најпосакуваните жени на светот, покажа меѓународната анкета чиишто резултати се објавени во вторникот на интернет ресурсот AskMen. Џенифер Лоренс ѕвездата на филмот „The Hunger […]