Ознака: купатило

Сцена

Првото селфи на Цеца од купатило

Најголемата фолк ѕвезда на Балканот Светлана Цеца Ражнатовиќ веќе две години има профил на Инстаграм, но ретко кога таму објавува фотографии.Но, сепак кога тоа ќе се случи секогаш привлекува огромно […]