Ознака: купуваат имот

Сцена

Северина и Игор сакаат приватност, заминуваат од домот на Кеба

Популарната хрватска пејачка Северина Којиќ и нејзиниот сопруг Игор одлучија да купат имот во Белград, објави српски „Ало!“ Бидејќи тие секогаш кога остануваат во Белград, престојуваат во куќата на нивниот […]