Ознака: курт кобејн

Сцена

ОВА НЕМА ДА МУ СЕ ДОПАДНЕ: Ќерката на Топалко откри со кого ја изгубила невиноста!

Хелена Топалковиќ, ќерката на Милан Топалковиќ-Топалко, е многу активна на социјалните мрежи и секојдневно објавува фотографии и видеа.Со својот атрактивен изглед и бурните врски со колегите на нејзиниот татко го […]

Сцена

Нирвана повторно заедно – погодете кој ќе го замени Курт Кобејн!

  Според британскиот таблоид The Sun, на хуманитарниот концерт за жртвите од ураганот Сенди, за прв пат после 20 години, заедно на сцената ќе настапат Нирвана, а славниот Курт на […]