Ознака: кусо време

Балкан Вести

Кусо време по полетувањето-принудно слетување

Авионот на компанијата „Блу Панорама” што сообраќал на релација Тирана-Анкона бил принуден да слета неколку минути по полетувањето од меѓународниот аеродром во главниот град на Албанија. Во седум часот утрово […]