Ознака: куфер

Живот

Каков ви е куферот, таков ви е животот: Што кажува вашата патна торба за вас?

Каков ви е куферот, таков ви е животот! Погледнете што кажува вашата патна торба за вас. Торба со силни бои Вие просто цветате кога сте во центарот на вниманието. Каде […]

Сцена

Брена ограбена на аеродром- куферот полн со пари кои ги земала од хонорар никаде го нема!

Фолк ѕвездата Лепа Брена по одморот во Германија доживеала вистински пекол откако при враќањето во родниот Белград и бил украден куферот полн со пари. Кога пејачката стигнала на белградскиот аеродром […]

Фото

Му пратила селфи на своето момче: Кога го видел ОВА во аголот, сфатил дека го изневерува!

Извесна Џеки од САД на своето момче му рекла дека на службеното патување ќе престојува сама во хотелската соба, но тој набрзо сфатил дека го лаже.Кога стигнала во хотелот во […]