Ознака: кучевиште

Црна хроника

Масовна тепачка во Кучевиште, двајца пренесени во болница

Масовна тепачка во Кучевиште, двајца пренесени во болница МВР информираше за масовна тепачка. На 10.04.2020 околу 18.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„7“ во с.Кучевиште, скопско, по […]