Ознака: кучево

Балкан

Семејна драма: Ја изрешетал сопругата, па си пукал во глава!

Во Кучево се случи семејна трагедија во која Мирослав Стојковиќ (65) испукал повеќе куршуми во својата сопруга Марија (63), а потоа извршил самоубиство пукајќи си во глава.Жената со тешки повреди […]