Ознака: кучиња растргнале

Црна хроника

Кучиња растргнале 44-годишна жена во нејзината дневна соба, па ги нападнале и полицајците

Елејн Стенли, мајка на три деца, починала откако во сопствениот дом ја нападнале нејзините кучиња. Соседите слушнале морничави крици, влегле во домот и ја пронашле Елејн тешко повредена. И немало […]