Ознака: КУЈНСКИ НОЖ

Црна хроника

ДРАМА во Велес: Пијан маж им се заканувал на родителите со нож. Повредено е едно лице!

Во Здружение на Пензионери вчера вечерта откако претходно се довел во алкохолизирана состојба Ј.Ј. (27) од Велес земал мал кујнски нож и почнал да вика на висок тон и да […]