Ознака: лавиш рејнолдс

Црна хроника

КРВАВА ГЛЕТКА: На Фејсбук го пренела убиството на нејзиното момче!

Лавиш Рејнолдс на Фејсбук во живо го пренела убиството на своето момче. Неа и нејзиното момче Филипс Кастела (32) полицијата ги запре бидејќи им било расипано светлото од возилото.Полицаецот од Кастела […]