Ознака: лагерфилд

Мода

Кара Делевингне на насловна на „Пластик Дримс“ со величенствениот Карл Лагерфилд!

Нели е ова една од најдобрите насловни страници некогаш? Кара Делевингне е младата британска манекенка која го освои модниот свет со својата лукавост и густи веѓи, и која досега носела […]