Ознака: лажна температура

Вести

Затвореник од Идризово лажирал дека има температура од коронавирус откако намерно го јадел ова

Три лица кои се екстрадирани по претходно објавена потреница, заршија во карантински затвор на државната клиника во Скопје, објави ТВ 21. Еден од нив е од Загреб и се вратил […]