Ознака: лажни цитати

Вести

Порталот Плусинфо пренесува лажни цитати на пратеникот Адеми

Порталот на Бранко Геровски, Плусинфо кој е  еден од главните соросови медиуми започна со лажење и крајно неточно информирање на јавноста од настаните во Собранието на Република Македонија.Веста која што […]