Ознака: лажно име

Сцена

Лажното име, изгледот и стајлингот на Александра ќе ве шокира

Александра Пријовиќ, од неодамна Живојновиќ, е миленичка на медиумите откако зачекори во естрадните води, а овие денови повторно е во центарот на вниманието откако беше обелоденето во медиумите дека таа […]