Ознака: Лазар Вуксановиќ

Сцена

Синот на Аца Лукас е фраер на татко му- а кога ќе ја видите неговата девојка со џиновски гради ке се изненадите

Синот на познатиот пејач Аца Лукас, Лазар Вуксановиќ јавноста за прв пат го запозна во 2012 година кога беше дел од спотот на неговиот татко. Тогаш се беше јасно дека […]