Ознака: лазања сендвич

Кулинарство

Совршено за вечера: Направете превкусен лазања сендвич

Нешто ново и интересно! Изненадете ги домашните и пријателите со по еден лазања сендвич!Потребни состојки: 100г. рикота неколку кришки леб (во зависност од тоа за колку луѓе готвите) 70г. путер […]