Ознака: лазање

Кулинарство

Лазањи со палачинки – вкусно и сочно јадење за чиста десетка

Рецепт и видео прилог на Том Филос – Лазањи со палачинки. Ако ви останале вишок палачинки, ова е одличен рецепт за да си приготвите многу вкусно јадење. Потребно е малку […]