Ознака: Лана Дел Реј

Сцена

„Жено, сред пандемија сме“: Пејачката целосно го смени имиџот, но овој потег ја разбесни јавноста

Пејачката Лана дел Реј веќе подолго време не е премногу активна во јавноста, ниту пак често се појавува таму каде што папарацо фотографите може да ја фотографираат. Меѓутоа, таа била […]