Ознака: ланец

Вести

Детето кое почина во пожарот во Гостивар било врзано со ланец

Јавното обвинителство на Македонија соопшти дека од страна на Основното јавно обвинителство од Гостивар се врши увид на местото каде утринава избувна пожар во станбена зграда во Гостивар во кој […]