Ознака: лаптоп

Видео

ВИДЕО: Зема лаптоп и го завитка во дуксер: Кога ќе видите зошто, и вие ќе го направите истото…

Ова момче ќе ви покаже како за една минута од стар дуксер да направите торба за својот лаптоп.Доколку сте љубител на дуксери како и ние, тогаш ова видео ќе ве […]

Занимливости

Стави монети на лаптопот, а кога ќе видите зошто, и вие веднаш ќе го сторите истото!

Неверојатно откритие на јапонски твитераш го  ставил итернетот во шок.Јапонскиот корисник на Твитер, Акинори Сузуки, открил прилично едноставен трик кој  ќе спречи вашиот лаптоп да се прегрее во врелите летни […]