Ознака: ласерска операција

Сцена

Лепа Брена оперирана, по интервенцијата се огласи од болницата

Српската фолк дива Лепа Брена имаше операција на очите, па посака да ги извести сите оние што да сакаат, а по завршената работа, насмеана позираше со лекарите –евидентно задоволна од […]