Ознака: Латас

Издвојуваме

Сафет Бишевац: добар ден отпораши, да го победиме ГРУЕВСКИ! (видео)

Сафет Бишевац: добар ден отпораши, да го победиме ГРУЕВСКИ! Ако го скршат А1 ќе го скршат слободниот дух. Почитувани соборци ова е ТВ Сител, истуреното одделение на фашизоидниот центар за […]

Вести Македонија

Се слушаа нови бомби за „Титаник“

Ова се материјали за местењето на изборите. Никола Груевски и Никола Тодоров телефонски го информираат новинарот Латас како тече договарањето во ДИК, односно за тоа какви инструкции ќе примат и како […]

Вести

Латас: Дојде времето на одмазда за продаденото име, знаме и грабежите!

Дојдено е времето на одмазда за продаденото знаме, продаденото име Македонија, за грабежите и отпуштања од работа, загубениот мир, углед и здравје…На Барикади! Земи го знамето на своите дедовци, осети […]

Вести

Латас беше во право : СЈО го ослободи Заев од обвинението во „Пуч“

Изминатава година многу новинари и експерти предупредуваа дека СЈО е продолжена рака на СДСМ и дека многу е веројатно Заев да биде ослободен од обвиненијата за кои се товари.  Ситуацијата […]

Вести

Латас и порача на Фетаи: Не заборавај чија ќерка си!

Колумната на Латас за СЈО ја пренесуваме во целостСЈО е главна опасност за телевизиите. Како почнаа, ќе пропаднат парите дадени за секое реалити шоу што е купено и најавено. Гледаноста […]