Ознака: ла тормента

Занимливости

Вилијам Леви ќе глуми во римејкот на „Ла Тормента“

Даниела Ромо и Вилијам Леви по трет пат ќе застанат заедно на сцената на Телевиса. По „Магична привлечност“ и „Триумф на љубовта“, распеаната кралица на теленовелите ќе глуми заедно со кубанскиот […]