Ознака: Ла Тој Џексон

Сцена

Бела кожа, затегнато лице и тенок струк на 62 години: Сите погледи вперени кон сестрата на Мајкл Џексон

Синоќа на настан за подигање на свеста за болеста склероза, сите погледи биле вперени во сестрата на Мајкал Џексон, Ла Тој Џексон. Пејачката за оваа прилика облече сребрена јакна со […]