Ознака: леарница

Вести

Манипулаторите на СДСМ сокрија дека споменикот на Аголи е поставен месец ипол пред поплавите

Медиумските хушкачи на најголемата опозициска партија СДСМ на дело се фатени како безочно лажат. Речиси сите медиуми под контрола на Зоран Заев вчера и завчера оркестрирано излегоа со написи дека […]