Ознака: леа киш

Сцена

Прекинато е снимање на емисија: Рада Манојловиќ си ги исече вените!

Екипата на Папарацо Лов ја затекна Рада Манојловиќ на снимањето на емисијата Неделно попладне, кога под неразјаснети околности ѝ се случила несреќа која ги загрижи гостите.Рада Манојловиќ имаше сериозна незгода […]