Ознака: Леа Ремини

Сцена

Модно издание на актерката која ја засени и Џенифер Лопез

Последните неколку недели, трите познати актерки се наоѓаат во Њујорк, каде го снимаат новиот филм “Second Act” кој сигурно ќе привлече големо внимание.Станува збор за Џенифер Лопез, нејзината најдобра пријателка […]