Ознака: леброн

Кошарка

Леброн побрз од сирената, Лејкерси се вратија од -25

 Кошаркарите на Мајами Хит ја продолжија победничката серија во НБА лигата, откако во драматична завршница го совладаа Орландо со 97:96.Дуелот на екипите од Флорида го реши Леброн Џејмс, кој победничките […]