Ознака: Левис

Мода

Директорот на Левис не ги перел фармерките повеќе од 10 години, а еве и зошто

Директорот на Левис, Чип Берг, покренал расправа кога своевремено во интервју признал дека омилениот пар фармерки не ги испрал десет години. „Доколку разговарате со вистински љубители на фармерки, тие ќе […]