Ознака: легенда

Видео

Овој човек едноставно не престанува да ни ги грее душите: Андруш легендата ја испеа Облаче ле бело возејќи го својот камион (Видео)

Андруш Ангелковски кој се прослави преку видеото во кое ја пее песната „Оди ѕвездо“ од Наум Петрески, а кој во многу наврати знае да ни ги стопли душите, да не […]

Видео

Дедото го освои интернетот: „Не пијам вода, јас ракија пијам“(Видео)

Какво легендарно видео, оддамна фали некој ваков гаф кој ќе не насмее до солзи дефинитивно дедето заслужува оскар за најдобар одговор пред камера.На прашањето дали пиете вода? Дедето одговара со […]

Контроверзни фајлови

Штом стапнете во оваа шума, НЕМА ВРАЌАЊЕ НАЗАД!

Сместена во подножјето на планината Фуџи, шумата Аокигахара е вистинска природна убавина и би била идеално место за одмор и релаксација да не постои ужасната легенда што ја следи.Станува збор […]

Живот

Го реновирала подрумот и открила доказ за древна легенда!

Александра Поулос го  реновирала подрумот, ги  замолила мајсторите  да копаат  малку подлабоко, а она што  го проашле ги шокирало сите.Александра израснала во куќа во  пенсилванија и секогаш знаела дека има […]