Ознака: Ледена торта

Кулинарство

Ледена торта со овошје: Заменете го ананасот, бананите и јагодите со сезонско овошје по желба

Оваа овошна торта е одлична за секој ден, а сигурни сме дека и вашите најблиски ќе бидат изненадени од вкусот. Ако немате ананас, банани и јагоди, слободно можете да ги […]