Ознака: ледени коцки

Кулинарство

ПРОТЕИНСКИ ледени коцки: Популарен рецепт дури и за оние кои внимаваат на линијата

Има само 100 калории! Овој протеински десерт е вистинско откритие, идеален за летните денови. Потребни состојки: 500 г помалку масно сирење екстракт од ванила 500 мл протеинско млеко од ванила […]