Ознака: ледено кафе

Кулинарство

Ледено кафесито за уникатно уживање

Вашето ново омилено кафе! Потребни состојки: 60 милилитри слатка павлака или пола-пола 120 милилитри полномасно млеко 1 лажичка шеќер (по желба) 60 милилитри еспресо Ледени коцки Цимет (по желба) Чоколадни […]