Ознака: леден коктел

Живот

Незаборавен леден коктел со кафе и сируп од цреши

Започнете го викендот на вистинскиот начин! Потребни состојки: 60 милилитри кафе концентрат 2 кафени лажички сируп од цреши Ледени коцки Начин на подготовка: Станува збор за едноставен леден кофеински коктел. […]