Ознака: лежалки

Балкан

Цената на лежалките ќе достигне и до 120 евра – на кои плажи во Црна Гора ќе биде најскапо

Црна Гора најави дека капалиштата ќе бидат отворени од 18 мај. Туристите ќе имаат многу поголема удобност затоа што плажите нема да бидат пренатрупани, бидејќи мора да се почитува задолжителното […]

Занимливости

За оние кои ќе одат на летување во Црна Гора ова се цените на лежалка, кафе, брза храна

Ако годинава дестинација за летување планирате да ви биде Црна Гора тогаш добро е да ги знаете овие информации во поглед на цените . Цените во Црна Гора останаа на […]

Сцена

Александра Пријовиќ уживаат во Будва. Колку пари дава за лежалка?

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ уживаат во Будва, а само за лежалки плаќаат речиси сума колку за седумдневен престој во некој апартман.Вакво нешто ретко кој може да си дозволи, но […]