Ознака: лезбејки

Вести

Јоко Оно ја шокираше јавноста: „Спиев со Хилари Клинтон“

Јоко Оно ги шокираше сите со одговорот на прашањето околу претседателската кандидатура на Хилари Клинтон и можноста таа да стане првата жена претседател во историјата на САД.Вдовицата на Џон Ленон […]

Занимливости

Атракција на Интернет: Што велат лезбејките за пенисот?

Најчесто пенисот не е омилен меѓу лезбејките. Сепак Дејв Вавј собрал неколку свои пријателки кои се лезбејки па сакал да слушне од нив што навистина мислат за пенисот.  Тој дознава […]