Ознака: лезбо афера

Сцена

Не издржа: По лезбо аферата со Шерифовиќ, Елена Кариќ ја напушти државата

По лезбо аферата со Марија Шерифовиќ, Елена Кариќ ја напушти државатаЉубовниот живот на Марија Шерифовиќ и нејзината афера со Елена Кариќ која е омажена за Југослав Кариќ се обелодени во […]

Сцена

Љубовна афера која ја потресе Србија- Марија порача: За мојот однос со Елена прашајте го…

Љубовниот живот на Марија Шерифовиќ  и  нејзината афера со  дизајнерката Елена Кариќ, ќерката на Верица Ракочевиќ, која  е мажена за Југослав Кариќ, ја разбрани  јавноста,  а пејачката сега проговори  за […]

Сцена

Не издржа и пукна: Марија Шерифовиќ ја напушти земјата!

Приказната околу  наводната врска меѓу Марија Шерифовиќ со  мажената дизајнерка Елена Кариќ не стивнува. Марија имала сериозен разговор со  својата љубовница и  ја прекинала врската. Поради целиот скандал кој  се […]

Сцена

Ова го чекаше целиот регион: Се огласи Марија Шерифовиќ, еве што изјави за арефата со Елена!

Марија Шерифовиќ во последните  неколку  дена е  главна тема во медиумите откако е откриена нејизната љубовна романса со  Елена кариќ. На ова многумина се огласија, а конечно и самата пејачка.Имено, […]