Ознака: лето2019

Мода

Парче кое мора да го имате летово – фустан со леопардски дезен

Принтовите се нешто кое го сакате или го мразите, едноставно нема средина. Но доколку припаѓате во првата група добрите вести се тоа што фустаните со леопардски принт се моден погодок […]

Занимливости

За љубителите на мачки: Овие апостолки се вистински хит

Компанијата „Нара Гетаја“ ова лето го направи посебно за сите љубители на мачки, дизајнирајќи апостолки во обик на мачка. Овие апостолки може да се купат во девет различни бои, а […]