Ознака: Лејди Дајана

Сцена

Боба Живојиновиќ открива:Лејди Дајана љубопитно ме праша: „Дали јас сум тенисерот со најсилен сервис?“

Верувале или не: некогашниот српски тенисер и принцезата Дајана беа многу блиски пријатели. – Многу го сакаше начинот на кој играв и се однесував на теренот. Бев изненаден од тоа […]